Дитячі книги стали іншими, а ви помітили?

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!
Зараз на нашому сайті діє знижка 40% на покупку будь-якої книги з віртуальним учителем.
Навіщо платити більше?
Час дії пропозиції обмежений!
До кінця акції залишилося
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
У 3 роки дитина повинна вміти:

 • Рахувати до десяти і показувати відповідну кількість пальчиків на руці. У процесі навчання віртуальний учитель Данік розповідає про цифри і вимовляє їх назви англійською мовою. У книзі окремі сторінки присвячені цифрам та проілюстровані малюнками із зображенням пальчиків
  на руках – кількість пальців відповідає тій чи іншій цифрі.

 • Дитина повинна розрізняти поняття: багато – мало (один), великий – маленький, високий – низький і т. ін. У процесі закріплення цих знань на стор. 11 віртуальний учитель Данік розповість про тварин і порівняє їх за кількісними та якісними ознаками.

 • Дитина повинна знати і розрізняти основні кольори (білий, чорний, червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий). З віртуальним учителем на стор. 35 дитина вивчить
  8 основних кольорів рідною та англійською мовами.

 • Дитина повинна знати і розрізняти основні геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник і т. ін.). Мультяшний герой Данік розповість про фігури на стор. 37–43 і навчить правильно їх малювати.

 • Дитина повинна знати і розрізняти основні дії, які виконують люди і тварини («лежати», «сидіти», «бігти» і т. ін.). Африканські звірі, які оживають на сторінках книги, допомагають дитині закріпити знання, а розповіді про них містять ці та інші поняття (в тому числі про світ фауни), адаптовані
  для дитячого сприйняття.

 • Дитина повинна вивчити назви частин тіла. Сторінки 47 і 49 книги містять відповідний навчально-ігровий контент.

 • Дитина повинна вміти користуватися олівцями, фломастерами, ручками і т. ін., вміти малювати кружечки, крапочки, лінії. Завдяки книзі дитина не тільки розфарбує улюблених тварин,
  а й оживить їх на планшеті в процесі гри.
У трирічному віці дитина вже легко формує прості речення і поступово переходить до складних
(з 5–6 слів). Данік вчить грамотно розмовляти: він правильно ставить наголоси в словах, розбірливо проговорює короткі речення. Все це сприяє гармонійному розвитку Вашої дитини.
Якщо Вашій дитині 5 років
5-річна дитина відчуває величезну потребу в пізнанні навколишнього світу і розширенні свого кругозору. Вона, як губка, вбирає у себе всю пізнавальну інформацію. Науково доведено, що в цьому віці дитина здатна запам'ятати стільки матеріалу, скільки не запам'ятає потім ніколи в житті.
Дітям 5–6 років цікаво все, що пов'язано з навколишнім світом.

 • На сторінках книги Вашій дитині потрібно розфарбувати тварин і пограти на планшеті
  з улюбленими звірятами – мешканцями Африки.

 • Граючи, дитина обов'язково запам'ятає назви цифр, кольорів і фігур на англійській. Вона також дізнається і про дні тижня, про назви частин тіла. Ознайомиться з деякими фактами про тваринний світ.

 • Завдяки віртуальному вчителю дитина підготує руку до написання цифр у прописах
  та до малювання фігур.

 • Діти у віці 5 років із задоволенням грають у різні ігри, тому в книзі розміщена логічна гра «Кубики», яка, крім усього іншого, закріплює в пам'яті дитини назви кольорів, різних предметів рідною
  та англійською мовами.

 • Діти обожнюють, коли їм читають казки, тому в книзі Данік розповідає пізнавальні історії
  про тварин.
Дитина усвідомлює, що планшет і книга – рівнозначні предмети.
Якщо Вашій дитині 6 років
Кожен новий самостійний крок Вашого малюка – це своєрідна підготовка до нового, більш дорослого життя, репетиція впевненого кроку вперед до майбутнього. Чим більше буде таких кроків у дитинстві, тим повноціннішим буде життя Вашої дитини, коли вона виросте і піде своєю дорогою. Саме книги
з доповненою реальністю допоможуть Вашій дитині зробити перші самостійні кроки у навчанні
через гру.

 • Завдяки підказкам Даніка малюк вивчить назви цифр, фігур, частин тіла, тварин, днів тижня англійською мовою.

 • Дитина істотно поповнить свій словниковий запас, таким чином її мовлення значно покращиться.

 • Завдяки чіткій і злагодженій мові Даніка дитина навчиться вимовляти правильно всі звуки своєї рідної мови, а також правильно узгоджувати слова в словосполученнях і реченнях.

 • Перевіреним способом розвитку розумових здібностей дітей вважається письмо – для цього
  в книзі розміщені прописи. Після активації на планшеті віртуальний учитель навчить Вашу дитину правильно і красиво писати.

 • Усі діти пізнають навколишній світ через гру. Це найкращий спосіб дізнатися чи зрозуміти щось нове. Книга з планшетом – це сучасне покоління розвиваючих ігор для Вашої дитини.
Якщо Вашій дитині 7 років
До 7 років дитина повинна мати певний запас знань і уявлень про навколишній світ. Книга дає відповідні знання про тваринний світ Африки, про його особливості. Дитині потрібно просто навести планшет на сторінку, і звірі оживуть. Пам'ять буває мимовільна та довільна. Діти мимоволі запам'ятовують навчальний матеріал, якщо його подати в ігровій формі та пов'язати з яскравим наочним приладдям, образами або спогадами і т. ін.

 • Книга дозволяє дитині вивчити англійські букви і назви частин тіла в ігровій формі за допомогою музичних пісень.

 • Логічна гра допомагає вивчити кольори англійською мовою.

 • Звірів, що «мешкають» у книзі, дитині необхідно розфарбувати. Вони оживуть у планшеті, а Данік пояснить дитині їхні особливості, розповість, як вони називаються англійською мовою.

 • Молодші школярі, так само, як і дошкільнята, мають хорошу механічну пам'ять. Для цього в книзі розміщені прописи, а також сторінки зі схемами малювання фігур.

 • На всіх сторінках книги віртуальний учитель Данік допоможе, пояснить і проконтролює кожен крок Вашої дитини.
Книга з доповненою реальністю
«Африка. Вчимо цифри, кольори. Danik»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
Made on
Tilda