Дитячі книги стали іншими, а ви помітили?

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!
Зараз на нашому сайті діє знижка 40% на покупку будь-якої книги з віртуальним учителем.
Навіщо платити більше?
Час дії пропозиції обмежений!
До кінця акції залишилося
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
Якщо Вашій дитині 3–4 роки, то малювання якнайкраще сприяє її розумовому розвитку. Навіть якщо малюк просто щось черкає на папері, в його головному мозку утворюється безліч умовних зв'язків, здійснюється потужна робота – аналіз, вимірювання та порівняння. Малюнок допомагає дитині виразити свій погляд на світ.

 • Щоб показати, що можна намалювати, активуйте віртуального вчителя на стор. 7. Нехай малюк подивиться, як рука Даніка малює прості предмети на полотні.

 • Для розвитку уваги і пам'яті активуйте віртуального вчителя на стор. 5 і 11, де зображені схеми
  для малювання простих предметів. Запропонуйте малюкові намалювати ці предмети на сторінках книги, використовуючи спеціальні схематичні лінії. Не поспішайте його виправляти, говорячи:
  «Ти намалював неправильно!». Краще сказати: «Давай подивимося, що вийшло!». Увімкніть режим сканування з відображенням малюнка дитини і покажіть, де вона помилилася.

 • Не поспішайте одразу малювати і розфарбовувати персонажів цирку. Просто наведіть планшет
  на чорно-білі малюнки, щоб дитина подивилася «мультфільм» та побачила, як оживають
  ці персонажі. Потім запропонуйте розфарбувати їх.

 • Чотирирічний вік – це благодатний період для освоєння більш складних технік малювання. Дбайливо ставтеся до результатів дитячої праці. Обов'язково похваліть малюнок дитини,
  але не обмежуйтеся тільки словами-оцінками «молодець» або «чудово». Похвала повинна бути описовою, наприклад: «Скільки яскравих ліній ти намалював! А ось це коло – точно в центрі аркуша!»
Якщо Вашій дитині 5 років
Малювання в п'ятирічному віці – це важлива складова в житті Вашого малюка. Саме воно всебічно розвиває Вашу дитину. Увага, пам'ять, мислення, творчість, цілеспрямованість – усе підвладне олівцю й паперу! Почніть з простих завдань, поступово переходячи до більш складних. Технологія доповненої реальності в основі книги надає відмінну можливість розгледіти в тривимірному зображенні деталі тієї чи іншої частини фігури, а також крок за кроком опанувати техніку малювання
і зрозуміти, як правильно зобразити певний предмет. Найголовніше, що можуть зробити батьки, –
це дати дитині можливість творити самостійно, поклавши в її руки інструменти і підготувавши простір.

 • Керуючись книгою, зробіть так, аби дитина звернула увагу на прості схеми малювання, поступово переходячи до більш складних.

 • Запропонуйте малюкові подивитися, як рука Даніка малює різні предмети, а потім запропонуйте йому спробувати намалювати їх самостійно по схематичних лініях.

 • Освоївши схеми малювання різних персонажів, тварин, птахів і неживих предметів, Ваша дитина без зусиль зможе зобразити їх на чистому аркуші паперу.

 • Розфарбовуючи персонажів цирку і наводячи планшет на малюнки, дитина побачить, як вони оживають у 3D-форматі на екрані планшета.
Якщо Вашій дитині 6 років
Багато хто думає, що малювання – це художня «наука», яка підвладна не кожному. Насправді потяг до мистецтва пробуджується у людини ще в ранньому дитинстві, проте без певного розвитку здібностей слабшає з роками. Так чи можна навчити дитину малювати, особливо, якщо її батьки цього не вміють? Коли починати навчальний процес і з чого саме? І яка в загальному підсумку користь малювання для розвитку дитини? Оцінити всі позитивні сторони малювання у дитинстві практично неможливо – його вплив на малюків величезний, оскільки сприяє всебічному розвитку особистості. У загальному сенсі малювання формує почуття прекрасного і бажання створювати щось красиве; розвиває розум і уяву малюка і допомагає освоювати нові «інструменти» пізнання світу.

 • До 6 років дошкільник, який активно займається малюванням, уже знає, як треба творити
  за допомогою олівців. Однак не засмучуйтеся, якщо в цьому віці Ваша дитина не виявляє особливого інтересу до цього заняття – зацікавте її книгою з доповненою реальністю.

 • На сторінках книги Ваша дитина зможе і малювати, і оживляти намальованих персонажів
  за допомогою планшета. А допоможе їй в цьому віртуальний учитель Данік, який проконтролює кожен крок і навчить малюка художнім прийомам, переходячи від простих до більш складних.

 • Анімаційні уроки допоможуть дитині вивчити основи малювання.
Якщо Вашій дитині 7 років
У віці 7 років заняття малюванням якнайкраще сприяють розвитку дитячої фантазії, образного мислення, дрібної моторики, вмінню справлятися з різними предметами. Крім того, малювання сприяє психологічній розрядці дитини, яка виражає емоції за допомогою малюнка. У цьому віці дитина вдосконалює вміння сприймати кольори і відтінки, порівнювати та оцінювати розташування предметів, правильно створювати композицію на альбомному аркуші. Як зробити так, аби дитина почала захоплюватись малюванням? Відповідь проста: використовуйте книги з технологією доповненої реальності, за допомогою яких Ваша дитина не тільки легко опанує найпростіші техніки малювання, але і зможе оживити свої малюнки в 3D-форматі на планшеті.

 • Під керівництвом віртуального вчителя Даніка Ваша дитина швидко освоїть прості схеми малювання і перейде до більш складних.

 • Складний малюнок сприяє загальному розвитку, тренуванню пам'яті, запам'ятовуванню дрібних деталей, дозволяє дитині оперувати такими поняттями, як «масштаб» і «перспектива», а головне – формує вміння аналізувати.

 • Інтерес у дитини до малювання зростатиме в процесі навчання. Цьому сприятимуть анімаційні мультфільми, які включені в програму. Їхні герої – намальовані і розфарбовані дитиною персонажі.

 • Кожен малюнок, виконаний дитиною, продемонструє результат її діяльності, що, в свою чергу, формує адекватну самооцінку малюка, а Вам дозволяє пишатися його успіхами.
Книга з доповненою реальністю
«Малювання. Уроки для дітей. Danik»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
Made on
Tilda