Дитячі книги з віртуальним учителем

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
У віці 3–4 років дитина починає сприймати батьків не тільки як членів сім'ї, але і як носіїв певних функцій. Тому Ваш малюк починає проявляти інтерес до предметів побуту, а особливо до кухонного посуду.

У 3–4 роки дитина повинна:

 • мати елементарні знання про фрукти, овочі, ягоди і т. ін., які людина вживає в їжу;

 • мати уявлення про професію кухаря;

 • розуміти, як використовуються предмети кухні;

 • вміти користуватися столовими приборами (за допомогою батьків);

 • знати назви продуктів, починаючи з овочів і фруктів.
На сторінках книги з доповненою реальністю, і під керівництвом віртуального вчителя Даніка Ваш малюк швидко засвоїть необхідну інформацію.
Дитина розфарбує зображення предметів побуту і кухні, з якими вона знайома (холодильник, обідній стіл, стільці, мікрохвильовка, плита, пральна машина і т. ін.), а потім за допомогою Даніка вивчить
їхні назви англійською мовою (стор. 7, 9).
Малюк перерахує столові предмети, якими користується сам і які він бачить на кухні (чашка, ложка, тарілка, стакан, пательня, каструля і т. ін.), а також розповість, для чого вони потрібні. За допомогою Даніка дитина вивчить назви цих предметів англійською мовою.
У 3–4 роки малюк повинен знати найменування продуктів харчування, які він вживає в їжу (хліб, картопля, молоко, кефір, м'ясо і т. ін.). За допомогою Даніка він перерахує назви овочів і фруктів спочатку рідною мовою, а потім вивчить їх англійською (стор. 33, 35).
Якщо Вашій дитині 5 років
Якщо Вашій дитині 5 років, її цікавить все навколо, у неї виникає безліч питань, а також бажання щось зробити самому (протерти пил на столі, самостійно вимити чашку, навчитися за допомогою мами нарізати хліб або допомогти їй спекти улюблене печиво).
Навички самообслуговування у 5-річної дитини стають більш досконалими. Дошкільник вже уміє правильно поводитися за столом:

 • користуватися ложкою і виделкою;

 • акуратно їсти і пити.
Дитина у цьому віці має уявлення про культуру поведінки за столом, вона знає про необхідність користуватися серветками, а також про те, що плямкати і розмовляти з набитим ротом – непристойно і некрасиво.
У цьому віці діти (особливо дівчатка) виявляють бажання допомогти мамі на кухні, мріють навчитися готувати найпростіші страви. І в цьому їм допоможе віртуальний учитель Данік (стор. 45, 47, 49, 51). Він докладно розповість про страви, які можна приготувати із знайомих малюкам продуктів, і крок
за кроком навчить готувати їх (звичайно, у 5-річному віці куховарити дитина може виключно
під наглядом батьків). Крім того, за допомогою Даніка дитина зможе вивчити назви страв і предметів кухні англійською мовою.
Якщо Вашій дитині 6 років
6-річні діти – старші за дошкільнят, тому вони відчувають себе майже «дорослими». Цей вік можна назвати репетицією шкільного життя.

 • діти 6 років більш уважні, їх пам'ять стрімко розвивається;

 • вони можуть переказати рецепт приготування тієї чи іншої страви англійською мовою, а також перерахувати найменування кухонного посуду і предметів побуту та назви продуктів харчування;

 • вони з задоволенням виконують дрібні доручення на кухні та демонструють свої таланти.
Словниковий запас Вашої дитини складає майже 5 тисяч слів. Більшість цих слів пов'язані з якимись побутовими поняттями. Граючи разом з книгою «Шеф-кухар», Ваша дитина дізнається безліч нових слів, наприклад, як називаються заклади громадського харчування, які страви в них подаються,
чим відрізняється їдальня від кафе. Ваш малюк зможе ближче познайомитися з професією кухаря
і його обов'язками. Віртуальний учитель Данік допоможе Вашій дитині запам'ятати і закріпити
в пам'яті багато нових слів (у тому числі англійською мовою), пов'язаних з темою кухні
і приготуванням їжі. Крім того, на сторінках книги Ваш малюк зможе виконати нескладні логічні завдання, пов'язані з цією темою, та оживити намальовані предмети в планшеті.
Якщо Вашій дитині 7 років
Коли Ваш малюк переступає поріг школи, Ви розумієте, що в його житті настає дуже важливий етап. Мислення і навички дитини постійно розвиваються. У цьому віці малюк повинен вміти:

 • об'єднувати різні предмети в загальні групи за певними ознаками. Зрозуміло, це стосується і такої обширної теми, як кухня;

 • без зусиль вибудовувати логічний ряд з назв певних предметів кухонного побуту;

 • уміти виділяти один предмет у таких групах, якщо він не підходить за загальними ознаками;

 • вміти класифікувати кухонні предмети.
На сторінках книги віртуальний учитель Данік допоможе не тільки закріпити ці знання, але і засвоїти їх англійською мовою. Разом з Даніком дитина зможе приготувати прості страви. Для закріплення вивченого матеріалу в книзі розміщені логічні ігри з музичним супроводом, які допоможуть запам'ятати нові англійські слова. А ще Ваш учень спробує приготувати за нескладним рецептом печиво і побудує на березі моря ресторан, підбере до нього меблі, при цьому поступово освоїть англійську мову.
Книга з доповненою реальністю
«Шеф-повар. Їжа. Кухня. Кулінарія. Danik»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
comments powered by HyperComments
Made on
Tilda