Дитячі книги стали іншими, а ви помітили?

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!
Зараз на нашому сайті діє знижка 40% на покупку будь-якої книги з віртуальним учителем.
Навіщо платити більше?
Час дії пропозиції обмежений!
До кінця акції залишилося
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
У віці 3–4 років дитина починає сприймати батьків не тільки як членів сім'ї, але і як носіїв певних функцій. Тому Ваш малюк починає проявляти інтерес до предметів побуту, а особливо до кухонного посуду.

У 3–4 роки дитина повинна:

 • мати елементарні знання про фрукти, овочі, ягоди і т. ін., які людина вживає в їжу;

 • мати уявлення про професію кухаря;

 • розуміти, як використовуються предмети кухні;

 • вміти користуватися столовими приборами (за допомогою батьків);

 • знати назви продуктів, починаючи з овочів і фруктів.
На сторінках книги з доповненою реальністю, і під керівництвом віртуального вчителя Даніка Ваш малюк швидко засвоїть необхідну інформацію.
Дитина розфарбує зображення предметів побуту і кухні, з якими вона знайома (холодильник, обідній стіл, стільці, мікрохвильовка, плита, пральна машина і т. ін.), а потім за допомогою Даніка вивчить
їхні назви англійською мовою (стор. 7, 9).
Малюк перерахує столові предмети, якими користується сам і які він бачить на кухні (чашка, ложка, тарілка, стакан, пательня, каструля і т. ін.), а також розповість, для чого вони потрібні. За допомогою Даніка дитина вивчить назви цих предметів англійською мовою.
У 3–4 роки малюк повинен знати найменування продуктів харчування, які він вживає в їжу (хліб, картопля, молоко, кефір, м'ясо і т. ін.). За допомогою Даніка він перерахує назви овочів і фруктів спочатку рідною мовою, а потім вивчить їх англійською (стор. 33, 35).
Якщо Вашій дитині 5 років
Якщо Вашій дитині 5 років, її цікавить все навколо, у неї виникає безліч питань, а також бажання щось зробити самому (протерти пил на столі, самостійно вимити чашку, навчитися за допомогою мами нарізати хліб або допомогти їй спекти улюблене печиво).
Навички самообслуговування у 5-річної дитини стають більш досконалими. Дошкільник вже уміє правильно поводитися за столом:

 • користуватися ложкою і виделкою;

 • акуратно їсти і пити.
Дитина у цьому віці має уявлення про культуру поведінки за столом, вона знає про необхідність користуватися серветками, а також про те, що плямкати і розмовляти з набитим ротом – непристойно і некрасиво.
У цьому віці діти (особливо дівчатка) виявляють бажання допомогти мамі на кухні, мріють навчитися готувати найпростіші страви. І в цьому їм допоможе віртуальний учитель Данік (стор. 45, 47, 49, 51). Він докладно розповість про страви, які можна приготувати із знайомих малюкам продуктів, і крок
за кроком навчить готувати їх (звичайно, у 5-річному віці куховарити дитина може виключно
під наглядом батьків). Крім того, за допомогою Даніка дитина зможе вивчити назви страв і предметів кухні англійською мовою.
Якщо Вашій дитині 6 років
6-річні діти – старші за дошкільнят, тому вони відчувають себе майже «дорослими». Цей вік можна назвати репетицією шкільного життя.

 • діти 6 років більш уважні, їх пам'ять стрімко розвивається;

 • вони можуть переказати рецепт приготування тієї чи іншої страви англійською мовою, а також перерахувати найменування кухонного посуду і предметів побуту та назви продуктів харчування;

 • вони з задоволенням виконують дрібні доручення на кухні та демонструють свої таланти.
Словниковий запас Вашої дитини складає майже 5 тисяч слів. Більшість цих слів пов'язані з якимись побутовими поняттями. Граючи разом з книгою «Шеф-кухар», Ваша дитина дізнається безліч нових слів, наприклад, як називаються заклади громадського харчування, які страви в них подаються,
чим відрізняється їдальня від кафе. Ваш малюк зможе ближче познайомитися з професією кухаря
і його обов'язками. Віртуальний учитель Данік допоможе Вашій дитині запам'ятати і закріпити
в пам'яті багато нових слів (у тому числі англійською мовою), пов'язаних з темою кухні
і приготуванням їжі. Крім того, на сторінках книги Ваш малюк зможе виконати нескладні логічні завдання, пов'язані з цією темою, та оживити намальовані предмети в планшеті.
Якщо Вашій дитині 7 років
Коли Ваш малюк переступає поріг школи, Ви розумієте, що в його житті настає дуже важливий етап. Мислення і навички дитини постійно розвиваються. У цьому віці малюк повинен вміти:

 • об'єднувати різні предмети в загальні групи за певними ознаками. Зрозуміло, це стосується і такої обширної теми, як кухня;

 • без зусиль вибудовувати логічний ряд з назв певних предметів кухонного побуту;

 • уміти виділяти один предмет у таких групах, якщо він не підходить за загальними ознаками;

 • вміти класифікувати кухонні предмети.
На сторінках книги віртуальний учитель Данік допоможе не тільки закріпити ці знання, але і засвоїти їх англійською мовою. Разом з Даніком дитина зможе приготувати прості страви. Для закріплення вивченого матеріалу в книзі розміщені логічні ігри з музичним супроводом, які допоможуть запам'ятати нові англійські слова. А ще Ваш учень спробує приготувати за нескладним рецептом печиво і побудує на березі моря ресторан, підбере до нього меблі, при цьому поступово освоїть англійську мову.
Книга з доповненою реальністю
«Шеф-повар. Їжа. Кухня. Кулінарія. Danik»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
Made on
Tilda