Дитячі книги з віртуальним учителем

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
Для вивчення тварин з дітьми 3–4 років можна використовувати різні книжки, мультики, але найкориснішим для дитини є творчість та поробки. Те, що дитина зробила сама, своїми руками, вона запам'ятає з більшою імовірністю. Орігамі корисне для дітей. Данік познайомить їх з цим видом мистецтва, а дітки зможуть оцінити можливості своїх рук і пальчиків, а також зробити фігурки орігамі різного розміру і за допомогою них освоїти поняття «великий», «маленький», «середній». До того ж, орігамі дає можливість здобути такі навички, як працьовитість, терпіння
і посидючість, що дуже корисно для гіперактивних дітей.
Удосконалюючи і координуючи рухи пальців і кистей рук, орігамі впливає на загальний інтелектуальний розвиток дитини, в тому числі і на розвиток мовлення.

 • Для початку запропонуйте дитині обрати кольорові олівці і тварин, яких вона хоче розфарбувати.

 • Розмовляйте з дитиною і розповідайте їй про тварин: яке у них забарвлення, що вони роблять.

 • Візьміть пачку кольорового паперу і запропонуйте дитині обрати тварину, яку вона хоче зробити,
  і колір паперу.

 • Наведіть планшет або телефон на Даніка – він покаже, як правильно складати папір. Буде краще, якщо Ви сядете з дитиною поруч і, повторюючи за Даніком, будете робити орігамі разом.

 • Якщо у дитини не виходить скласти папір правильно, допоможіть їй це зробити. В жодному разі
  не дорікайте малюкові, якщо він не може зробити це з першого разу.

 • Зробивши орігамі, розфарбуйте сторінку і оживіть планшетом.
Якщо Вашій дитині 5 років
Орігамі доцільно використовувати для розвитку дітей: по-перше, для дошкільнят характерне бажання творити, а також прагнення отримати швидкий результат; по-друге, орігамі має величезний розвиваючий ефект. 5-річній дитині складно самій розібратися зі схемами, але Ваш віртуальний учитель Данік допоможе опанувати орігамі, покаже і розповість, як правильно скласти папір.

 • На початку роботи покажіть дитині схему, щоб вона зосередила свою увагу на її прочитанні.

 • Потім дайте дитині папір – у неї включиться тактильне сприйняття. Пальчиками вона сприймає шорсткість поверхні, щільність, пружність паперу, звертає увагу на колір, на згин.

 • Дитина повинна зробити орігамі і розфарбувати сторінку в книзі. Готова фігурка – це не точна копія тварини або птаха. Але дитина розуміє, що перед нею тигр, жираф, миша або інша тварина. Діти часто розмовляють з паперовою фігуркою, яку вони зробили самі, грають з нею, вигадують різні історії. Вони вчаться не тільки складати, а й вигадувати.

 • Обов'язково хваліть дитину, навіть якщо перший досвід роботи в техніці орігамі не зовсім вдалий.
Якщо Вашій дитині 6 років
Орігамі сприятливо діє на розвиток уваги і формування пам'яті: діти запам'ятовують терміни, прийоми і способи складання, за потребою відтворюють збережені в пам'яті знання і вміння. Необхідно створити умови, за яких у доступному для дітей місці знаходилося б усе необхідне для виготовлення виробів. Створення таких умов спонукає дітей до активної продуктивної діяльності. Вони з великим задоволенням виготоваляють фігурки (причому з однаковим інтересом роблять
їх із великих і маленьких квадратів, створюють різноманітні композиції і т. д.).

 • Заняття орігамі дуже корисне для дітей 6-річного віку, оскільки воно сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів рук, просторової уяви. Увімкніть планшет або мобільний телефон
  і за допомогою програми покажіть дитині схеми.

 • Для подібного виду діяльності знадобиться терпіння. Дитина вчиться слідувати інструкціям
  і виконувати дії в певній послідовності, завдяки чому розвинеться посидючість.

 • Запропонуйте дитині розфарбувати сторінку і оживити модель орігамі в книзі.

 • Назви тварин і птахів наводяться англійською мовою, що сприяє розвитку пам'яті дитини, розширенню словникового запасу.

 • У книзі для Вас є бонус – «Кубики історій». Ця настільна гра є яскравим доповненням видання, вона розвиває у дітей дрібну моторику, уважність до деталей, творчі здібності, пам'ять, мислення. Навчайтеся граючи!
Якщо Вашій дитині 7 років
У цьому віці книга буде особливо корисною. Разом з віртуальним учителем Даніком вона здатна познайомити дітей з основними геометричними поняттями: коло, квадрат, трикутник, кут, сторона, вершина і т. д., збагатити словниковий запас дитини спеціальними термінами. А складання фігурок
з паперу тренує дрібну моторику рук дітей 7 років. Розвиває математичні здібності, логіку і вміння шукати рішення для складних завдань. Орігамі має заспокійливий ефект, розвиває посидючість
і сприяє концентрації уваги. Також розвиває конструктивне мислення, здатність комбінувати, просторове мислення, почуття форми, творчу уяву, художній смак, пам'ять.

 • На кожній сторінці книги розміщені назви тварин англійською мовою, що сприяє розширенню словникового запасу дитини.

 • Розфарбовування тварин і птахів навчить відчувати і передавати гармонійне поєднання кольорів, допоможе розвинути естетичний смак у дітей 7-річного віку.

 • Данік зможе полегшити уроки математики в школі. У процесі гри дитині буде цікаво і легко запам'ятовувати основні терміни.
На кожній сторінці Данік покаже, як скласти з паперу фігурки тварин, і проконтролює кожен крок Вашої дитини.
У книзі для Вас є бонус – «Кубики історій». Ця настільна гра є яскравим доповненням видання, вона розвиває у дітей дрібну моторику, уважність до деталей, творчі здібності, пам'ять, мислення. Навчайтеся граючи!
Книга з доповненою реальністю
«Орігамі: зроби й оживи. Danik»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
comments powered by HyperComments
Made on
Tilda