Дитячі книги стали іншими, а ви помітили?

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!
Зараз на нашому сайті діє знижка 40% на покупку будь-якої книги з віртуальним учителем.
Навіщо платити більше?
Час дії пропозиції обмежений!
До кінця акції залишилося
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
Для вивчення тварин з дітьми 3–4 років можна використовувати різні книжки, мультики, але найкориснішим для дитини є творчість та поробки. Те, що дитина зробила сама, своїми руками, вона запам'ятає з більшою імовірністю. Орігамі корисне для дітей. Данік познайомить їх з цим видом мистецтва, а дітки зможуть оцінити можливості своїх рук і пальчиків, а також зробити фігурки орігамі різного розміру і за допомогою них освоїти поняття «великий», «маленький», «середній». До того ж, орігамі дає можливість здобути такі навички, як працьовитість, терпіння
і посидючість, що дуже корисно для гіперактивних дітей.
Удосконалюючи і координуючи рухи пальців і кистей рук, орігамі впливає на загальний інтелектуальний розвиток дитини, в тому числі і на розвиток мовлення.

 • Для початку запропонуйте дитині обрати кольорові олівці і тварин, яких вона хоче розфарбувати.

 • Розмовляйте з дитиною і розповідайте їй про тварин: яке у них забарвлення, що вони роблять.

 • Візьміть пачку кольорового паперу і запропонуйте дитині обрати тварину, яку вона хоче зробити,
  і колір паперу.

 • Наведіть планшет або телефон на Даніка – він покаже, як правильно складати папір. Буде краще, якщо Ви сядете з дитиною поруч і, повторюючи за Даніком, будете робити орігамі разом.

 • Якщо у дитини не виходить скласти папір правильно, допоможіть їй це зробити. В жодному разі
  не дорікайте малюкові, якщо він не може зробити це з першого разу.

 • Зробивши орігамі, розфарбуйте сторінку і оживіть планшетом.
Якщо Вашій дитині 5 років
Орігамі доцільно використовувати для розвитку дітей: по-перше, для дошкільнят характерне бажання творити, а також прагнення отримати швидкий результат; по-друге, орігамі має величезний розвиваючий ефект. 5-річній дитині складно самій розібратися зі схемами, але Ваш віртуальний учитель Данік допоможе опанувати орігамі, покаже і розповість, як правильно скласти папір.

 • На початку роботи покажіть дитині схему, щоб вона зосередила свою увагу на її прочитанні.

 • Потім дайте дитині папір – у неї включиться тактильне сприйняття. Пальчиками вона сприймає шорсткість поверхні, щільність, пружність паперу, звертає увагу на колір, на згин.

 • Дитина повинна зробити орігамі і розфарбувати сторінку в книзі. Готова фігурка – це не точна копія тварини або птаха. Але дитина розуміє, що перед нею тигр, жираф, миша або інша тварина. Діти часто розмовляють з паперовою фігуркою, яку вони зробили самі, грають з нею, вигадують різні історії. Вони вчаться не тільки складати, а й вигадувати.

 • Обов'язково хваліть дитину, навіть якщо перший досвід роботи в техніці орігамі не зовсім вдалий.
Якщо Вашій дитині 6 років
Орігамі сприятливо діє на розвиток уваги і формування пам'яті: діти запам'ятовують терміни, прийоми і способи складання, за потребою відтворюють збережені в пам'яті знання і вміння. Необхідно створити умови, за яких у доступному для дітей місці знаходилося б усе необхідне для виготовлення виробів. Створення таких умов спонукає дітей до активної продуктивної діяльності. Вони з великим задоволенням виготоваляють фігурки (причому з однаковим інтересом роблять
їх із великих і маленьких квадратів, створюють різноманітні композиції і т. д.).

 • Заняття орігамі дуже корисне для дітей 6-річного віку, оскільки воно сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів рук, просторової уяви. Увімкніть планшет або мобільний телефон
  і за допомогою програми покажіть дитині схеми.

 • Для подібного виду діяльності знадобиться терпіння. Дитина вчиться слідувати інструкціям
  і виконувати дії в певній послідовності, завдяки чому розвинеться посидючість.

 • Запропонуйте дитині розфарбувати сторінку і оживити модель орігамі в книзі.

 • Назви тварин і птахів наводяться англійською мовою, що сприяє розвитку пам'яті дитини, розширенню словникового запасу.

 • У книзі для Вас є бонус – «Кубики історій». Ця настільна гра є яскравим доповненням видання, вона розвиває у дітей дрібну моторику, уважність до деталей, творчі здібності, пам'ять, мислення. Навчайтеся граючи!
Якщо Вашій дитині 7 років
У цьому віці книга буде особливо корисною. Разом з віртуальним учителем Даніком вона здатна познайомити дітей з основними геометричними поняттями: коло, квадрат, трикутник, кут, сторона, вершина і т. д., збагатити словниковий запас дитини спеціальними термінами. А складання фігурок
з паперу тренує дрібну моторику рук дітей 7 років. Розвиває математичні здібності, логіку і вміння шукати рішення для складних завдань. Орігамі має заспокійливий ефект, розвиває посидючість
і сприяє концентрації уваги. Також розвиває конструктивне мислення, здатність комбінувати, просторове мислення, почуття форми, творчу уяву, художній смак, пам'ять.

 • На кожній сторінці книги розміщені назви тварин англійською мовою, що сприяє розширенню словникового запасу дитини.

 • Розфарбовування тварин і птахів навчить відчувати і передавати гармонійне поєднання кольорів, допоможе розвинути естетичний смак у дітей 7-річного віку.

 • Данік зможе полегшити уроки математики в школі. У процесі гри дитині буде цікаво і легко запам'ятовувати основні терміни.
На кожній сторінці Данік покаже, як скласти з паперу фігурки тварин, і проконтролює кожен крок Вашої дитини.
У книзі для Вас є бонус – «Кубики історій». Ця настільна гра є яскравим доповненням видання, вона розвиває у дітей дрібну моторику, уважність до деталей, творчі здібності, пам'ять, мислення. Навчайтеся граючи!
Книга з доповненою реальністю
«Орігамі: зроби й оживи. Danik»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
Made on
Tilda