Książki dla dzieci się zmieniły i zauważyliscie?

Nowoczesna książka w połączeniu z tabletem zamienia się w wirtualnego nauczyciela! W grze dziecko słyszy prawidłową wymowę, wykonuje logiczne zadania. Kupując elektroniczną wersję książki, nie przepłacacie za jej produkcje i dostawę. Aktywujac książkę z konta, można łatwo wydrukować ją na drukarce tyle razy, ile trzeba.
Książka z rozszerzoną rzeczywistością – najlepszy prezent dla Twojego dziecka!

Instrukcja dla rodziców z korzystania z książki
Jeśli Twoje dziecko ma 3–4 lata
Muzyka – jest bardzo specjalny, niezastąpiony sposób poznania emocjonalnie – zmysłowego stanu człowieka, jego uczuć, nastrojów. Jest to narzędzie zarówno dla zrozumienia i poznania piękna. Nawet w niemowlęctwie dzieci reagują emocjonalnie na muzykę, czując jej nastrój i odpowiednio reagując, na przykład na optymistyczną taneczną melodie lub kołysankę. W wieku około 3–4 lat dziecko:

 • odróżnia kontrastujące nastroje muzyki;

 • uczy się ją zrozumieć;

 • Nie przerywając słucha utwór muzyczny od początku do końca.
W tym wieku dziecko zaczyna gromadzić, choć niewielkie doświadczenie muzyczne, pojawiają się preferencje muzyczne, zakłada się fundament muzyczny i kultura słuchania. Rozwija się zróżnicowanie percepcji: dzieci wyróżniają indywidualne wyraźne środki (tempo, dynamika, rejestry), zaczynają rozróżniać podstawowe gatunki (marsz, taniec). Eksperci twierdzą, że rozwijać muzykalność u dzieci trzeba jak najwcześniej. Nawet nauka mówi nam, że muzyka stymuluje aktywność mózgu. Zajęcie muzyką od wczesnego wieku dziecko otrzymuje silny impuls do rozwoju intelektualnego i oczywiście rozwija słuch i poczucie harmonii, które z kolei wpływa na wszystkie dziedziny życia. Oczywiście, zmuszać dziecko do uczenia się nut i grania na instrumentach muzycznych nie ma sensu – tak tylko zniechęcicie go, i dziecko straci zainteresowanie i zamiłowanie do muzyki. O wiele łatwiej jest uczyć dziecko w grze, a pomoże w tym nasza rozrywka i edukacyjna literatura, a konkretnie specjalnie zaprojektowane wydanie z wirtualnym nauczycielem Danikiem.

 • Pobierz program na tablecie dla aktywacji książki z rozszerzoną rzeczywistością i wirtualnym nauczycielem Danikiem.

 • Naprowadź tablet na strone książki z jakąkolwiek piosenką dziecięcą – w ten sposób aktywujesz Twojego wiernego pomocnika Danika i wirtualne pianino no tablecie.

 • Dla ułatwienia, nuty w książce zmienione są na cyfry. Stopniowo, dziecko nauczy się śpiewać swoje ulubione utwory, a później będzie w stanie opanować i nuty muzyczne.

 • Jak wiecie, w dzieciństwie dzieci dosłownie wszystko łapią w biegu. Właśnie dlatego książka prezentuje piosenki w różnych językach. Nawet w tym wieku dziecko będzie ćwiczyć języki obce.
Książka jest wyjątkowa nie tylko ze względu na treść – metodami nauczania, opartymi na technologii rozszerzonej rzeczywistości, ale także możliwością ćwiczenia wraz z dzieckiem w czasie jego dojrzewania, stopniowo utrudniając zadania. I kto wie, być może właśnie twoje dziecko kiedyś stanie na szczycie świata muzycznego.
Jeśli Twoje dziecko ma 5 lat
Muzyka odgrywa ważną rolę w życiu dziecka. Ona ma silny wpływ na myśli i uczucia, wnosi zmiany w stan emocjonalny, wywołując impulsy wspomnień, smutku, radośći. Lekcje muzyki umożliwiają dziecku odkryćie swoich talentów, umiejętności, poszerzania swoich horyzontów.

 • W wieku 5 lat dziecko już wie, jak słuchać muzyki. Podczas lekcji uczy się słuchać konkretne muzyczne utwory, analizować je, rozumieć, jakie uczucia wywołują u niego (podoba się – nie podoba się).

 • Zajęcia mają pozytywny wpływ na pamięć, dykcje, umiejętności wystąpień publicznych. Dziecko uczy się śpiewać, słuchać muzyki.

 • W procesie szkolenia maluch poznaje ciekawą informacje na temat odmian instrumentów, ich różnicy, przeznaczenia. I, oczywiście, poznaje muzyczne tajemnice gry na pianinie.
Naprowadź tablet na strone książki z ulubionymi nutami i słowami – w ten sposób aktywuje się wirtualny nauczyciel. Książka jest interesująca tym, że podstawą autorskiej techniki wywołania twórczego potencjału u dziecka jest zamiana nut (trudnych do zrozumienia w wieku 5 lat) na cyfry.

 • Korzystając z książki, dziecko zaśpiewa swoje ulubione piosenki nie tylko w swoim ojczystym języku, ale także w językach świata.

 • Za pomocą unikalnej techniki dziecko zapozna się z nutami (a może nawet je opanuje) w tak młodym wieku. To daje ostry skok w rozwoju inteligencji dziecka.

 • Za pomocą wiernego pomocnika Danika, dziecko samodzielnie zagra melodie popularnych piosenek dla dzieci na wirtualnym fortepianie na tablecie.

 • Danik poprowadzi ciekawą podróż po świecie muzyki, co przyczyni się do rozwoju zdolności muzycznych Twojego dziecka.
Jeśli Twoje dziecko ma 6 lat
Muzyka przyczynia się do kompletnego rozwoju osobowości dziecka. Muzyka ma bardzo pozytywny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, przyczyniając się do rozwoju myśli artystycznej i poczucia piękna. W wieku 6 lat, dziecko jest w stanie wziąć lekcje muzyki "jak dorosły". On już wie, w jaki sposób:

 • rozpoznać instrumenty muzyczne;

 • odróżniać klawiatury, smyczki i instrumenty dęte;

 • śpiewać pod muzyke i tańczyć.
W tym wieku dziecko zna nazwy wielu instrumentów muzycznych i ma pojecie, gdzie i jak na nich grają. Tworzyć i wytwarzać hałas – codzienna potrzeba sześciolatka. Właśnie teraz trzeba skierować ich energię w "spokojnym" kierunku, rozwijając estetyczną tożsamość poprzez muzykę i muzyczne doświadcznia. Z tym zadaniem poradzie sobie niezamienny pomocnik – wirtualny nauczyciel Danik. Aby aktywować wirtualnego nauczyciela, po prostu naprowadź tablet na ulubioną piosenke. Książka jest interesująca tym, że podstawą autorskiej techniki wywołania twórczego potencjału u dziecka jest zamiana nut (trudnych do zrozumienia w wieku 6 lat) na cyfry.

 • Korzystając z książki, dziecko zaśpiewa swoje ulubione piosenki nie tylko w swoim ojczystym języku, ale także w językach świata.

 • Za pomocą unikalnej techniki dziecko zapozna się z nutami, które oznaczone cyframi – to w dużej mierze ułatwi nauczanie i utrwalenie materiału.

 • Za pomocą wiernego pomocnika Danika, dziecko samodzielnie zagra melodie popularnych piosenek dla dzieci na wirtualnym fortepianie na tablecie.

 • Danik poprowadzi ciekawą podróż po świecie muzyki, co przyczyni się do rozwoju zdolności muzycznych Twojego dziecka.
Jeśli Twoje dziecko ma 7 lat
Prawie wszystkie małe dzieci chcą grać na jakimś instrumencie, ale szybko zdają sobie sprawę, że muzyka – to ciężka praca. Często zdarza się, że pierwsze lekcje w szkole muzycznej kończą się łzami (zwłaszcza jeśli rodzice oddali dziecko do szkoły zbyt wcześnie), a kupno instrumentu – bezużyteczny pomysł. 7-letnie dziecko nie tylko rozumie, że chce grać, ale także stara się spróbować. Według książki "Pianino" ,dzięki autorskiej metodzie – zamiany nut na cyfry – dziecko będzie w stanie samodzielnie nauczyć się nut, i zacząć uczyć się podstaw Solfeggio. Aby pomoże w tym wirtualny nauczyciel muzyki Danik.

 • Dzięki grze na wirtualnym pianinie z Danikiem 7-letnie dziecko jest przyzwyczajone do trudnych rytmów, do fiksacji najmniejszych różnic między dźwiękami. Zaczyna odróżniać nie tylko "cicho-głośno", a wychwytywać różnicę w pół tonu. To rozwija słuch. Co robi dziecko podczas gry na instrumencie według nut? Patrzy na różne znaki, określając, który z nich jest niżej, a który – wyżej, i dopasowuje tę znaki do klawiszy. Przy czym jednocześnie ma ono patrzeć na nuty, koordynować swoje ręce, i przy tym – słuchac to, co wychodzi.

 • Bardzo zwykła dla każdego muzyka umiejętność – czytanie nut – przyzwyczaja od wieloczęściowych i kompleksowych działań. Dzięki autorskiej technice Twoje dziecko będzie w stanie stopniowo opanować nuty. Umiejętność czytania nut ma bezpośredni wpływ na ogólny rozwój dziecka. Umiejętności te są bardzo pomocne w trakcie rozwoju nauk ścisłych, gdzie trzeba porównywać, znaki i zjawiska fizyczne, i tak dalej.

 • Potrzeba precyzyjne robić ruchy rękoma może stopniowo i systematycznie poprawiać rozumowanie przestrzenne. Żeby zagrać potrzebną melodie trzeba szybko znaleźć odpowiednie miejsce do rąk. Ale to nie wszystko. Ucząc się nut, dziecko trzyma w głowie nie pojedynczy wiersz, a cały arkusz z nutami, uczy się podkreślać i dopasowywać jedno do drugiego. To, między innymi, – jeden z najlepszych sposobów, aby nauczyć się szybko czytać, wyłapując najważniejsze i rozwinąć pamięć.

 • Dawno znany fakt: im bardziej rozwinięty słuch muzyczny, tym lepiej dana osoba radzi sobie z nauką języków obcych. Zwroty i zdania, przecinki i kropki, pytania i wykrzykniki istnieją i w muzyce i w mowie. Na każdej stronie książki umieszczone znane piosenki dla dzieci w różnych językach. Danik pomaga nie tylko polubić muzyke, ale także nauczyć się znanych piosenek w języku oryginalnym. Poza tym grające i śpiewające dzieci mówią i piszą lepiej, łatwiej zapamiętywują obce słowa, szybciej radzą sobie z gramatyką.
Po zajeciach z Danikiem możliwe jest, że Twoje dziecko znajdzie swoje hobby i będzie chciało kontynuować lekcje muzyki. Wesprzyj dziecko w jego wyborze, a także przyczyń się do rozwoju jego talentu!
Fortepian. Pianino
Pobierz teraz!
w App Store i Google Play.
Made on
Tilda