ОЖИВАЮЧІ КАРТКИ
ENGLISH
Намальовані картки оживуть! Просто наведіть на них смартфон або планшет!
Подивитися як це працює!
Набір для розвитку "Вчимо англійську"
Вчимо:
Цифри, фігури, кольори, частини тіла, тварин
Запам'ятовуємо:
Назви кольорів, частин тіла, дні тижня українською та англійською мовами
Ігрова локація:
"Африка" для закріплення вивченого матеріалу
Музичне оформлення:
Дитячі пісеньки англійською мовою
Правильна вимова звуків
Озвучено професійними акторами на рідній мові та носіями англійської мови (Британська школа)
Android та iOS
Програма "Віртуальний учитель" сумісна з App Store чи Google Play
Авторська методика навчання «Family Club "MAMA"» з доповненою реальністю
Методичні рекомендації батькам
щодо використання "ОЖИВАЮЧИХ КАРТОК"
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
У 3 роки дитина повинна вміти:

 • Рахувати до десяти і показувати відповідну кількість пальчиків на руці. У процесі навчання віртуальний учитель Данік розповідає про цифри і вимовляє їх назви англійською мовою.

 • Дитина повинна розрізняти поняття: багато – мало (один), великий – маленький, високий – низький та ін. У процесі закріплення цих знань віртуальний учитель Данік розповість про тварин і порівняє їх за кількісними та якісними ознаками.

 • Дитина повинна знати і розрізняти основні кольори (білий, чорний, червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий). З віртуальним учителем дитина вивчить
  8 основних кольорів рідною та англійською мовами.

 • Дитина повинна знати і розрізняти основні геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник та ін.). Мультяшний герой Данік розповість про фігури і навчить правильно їх малювати.

 • Дитина повинна знати і розрізняти основні дії, які виконують люди і тварини ("лежати", "сидіти", "бігти" та ін.). Африканські звірі, які оживають на картках набору, допомагають дитині закріпити знання, а розповіді про них містять ці та інші поняття (в тому числі про світ фауни), адаптовані
  для дитячого сприйняття.

 • Дитина повинна вивчити назви частин тіла. Дані картки містять відповідний навчально-ігровий контент.

 • Дитина повинна вміти користуватися олівцями, фломастерами, ручками тощо, вміти малювати кружечки, крапочки, лінії. Дитина не тільки розфарбує улюблених тварин, а й оживить їх на планшеті у процесі гри.
У трирічному віці дитина вже легко формує прості речення і поступово переходить до складних
(з 5–6 слів). Данік вчить грамотно розмовляти: він правильно ставить наголоси в словах, розбірливо проговорює короткі речення. Все це сприяє гармонійному розвитку вашої дитини.
Якщо Вашій дитині 5 років
5-річна дитина відчуває величезну потребу у пізнанні навколишнього світу і розширенні свого кругозору. Вона, як губка, вбирає у себе всю пізнавальну інформацію. Науково доведено, що в цьому віці дитина здатна запам'ятати стільки матеріалу, скільки не запам'ятає потім ніколи в житті.
Дітям 5–6 років цікаво все, що пов'язано з навколишнім світом.

 • Вашій дитині потрібно розфарбувати тварин і пограти на планшеті з улюбленими звірятами – мешканцями Африки.

 • Граючи, дитина обов'язково запам'ятає назви цифр, кольорів і фігур на англійській. Вона також дізнається і про дні тижня, про назви частин тіла. Ознайомиться з деякими фактами про тваринний світ.

 • Завдяки віртуальному вчителю дитина підготує руку до написання цифр у прописах
  та до малювання фігур.

 • Діти у віці 5 років із задоволенням грають у різні ігри, тому ігри, які містяться в наборі, закріплюють у пам'яті дитини назви кольорів, різних предметів рідною
  та англійською мовами.

 • Діти обожнюють, коли їм читають казки, тому Данік розповідає пізнавальні історії
  про тварин.

Якщо Вашій дитині 6 років
Кожен новий самостійний крок Вашого малюка – це своєрідна підготовка до нового, більш дорослого життя, репетиція впевненого кроку вперед до майбутнього. Чим більше буде таких кроків у дитинстві, тим повноціннішим буде життя Вашої дитини, коли вона виросте і піде своєю дорогою. Саме застосування доповненої реальності у навчальному процесі допоможе вашій дитині зробити перші самостійні кроки у навчанні через гру.

 • Завдяки підказкам Даніка малюк вивчить назви цифр, фігур, частин тіла, тварин, днів тижня англійською мовою.

 • Дитина істотно поповнить свій словниковий запас, таким чином її мовлення значно покращиться.

 • Завдяки чіткій і злагодженій мові Даніка дитина навчиться вимовляти правильно всі звуки своєї рідної мови, а також правильно узгоджувати слова в словосполученнях і реченнях.

 • Перевіреним способом розвитку розумових здібностей дітей вважається письмо. Віртуальний учитель навчить Вашу дитину правильно і красиво писати.

 • Усі діти пізнають навколишній світ через гру. Це найкращий спосіб дізнатися чи зрозуміти щось нове.
Якщо Вашій дитині 7 років
До 7 років дитина повинна мати певний запас знань і уявлень про навколишній світ. Данік дає відповідні знання про тваринний світ Африки, про його особливості. Пам'ять буває мимовільна та довільна. Діти мимоволі запам'ятовують навчальний матеріал, якщо його подати в ігровій формі та пов'язати з яскравим наочним матеріалом, образами або спогадами та ін.

 • Набір для розвитку дозволяє дитині вивчити англійські букви і назви частин тіла в ігровій формі за допомогою музичних пісень.

 • Логічна гра допомагає вивчити кольори англійською мовою.

 • Звірів, що "мешкають" у наборі, дитині необхідно розфарбувати. Вони оживуть у планшеті, а Данік пояснить дитині їхні особливості, розповість, як вони називаються англійською мовою.

 • Молодші школярі, так само, як і дошкільнята, мають хорошу механічну пам'ять. Для цього в наборі розміщені прописи, а також сторінки зі схемами малювання фігур.

 • Віртуальний учитель Данік допоможе, пояснить і проконтролює кожен крок Вашої дитини.
ENGLISH
Оживаючі картки з віртуальним учителем
149 грн.
210 грн.
Нове покоління програм для навчання дітей англійської мови – "Оживаючі картки з віртуальним учителем".
Ви занурюєте дитину в ігровий процес у реальному і віртуальному світах одночасно. У реальному світі малюк вирішує логічні завдання, пише цифри в прописах, вчиться малювати лінії і фігури, розфарбовує олівцями тварин. Вчить англійською мовою назви тварин, цифри, кольори, фігури, дні тижня, частини тіла. Потім наводить планшет або телефон на сторінку з виконаною вправою – і на екрані пристрою з'являється віртуальний учитель – Данік. Він розмовляє рідною мовою, пояснює завдання, вчить дитину правильно вимовляти англійські слова, а також оживляє розфарбованих звірів, розповідаючи при цьому про них багато цікавого, і, найголовніше, перевіряє правильність виконання завдань.
Матеріал підібраний таким чином, щоб навчити дитину базовим англійським словам.
У наборі: картки "Вчимо цифри, фігури, кольори, частини тіла, тварини, дні тижня", багаторазові прописи, розмальовка.
Повний переклад на: російську, українську, англійську, німецьку, іспанську, французьку, польську, турецьку.

Замовлення на прибдання
Набор для розвитку з віртуальним вчителем
comments powered by HyperComments
Made on
Tilda