Трохи про нас:
Danik: Віртуальний учитель
Міжнародний видавничий дім "DANYUK" заснований у 2001 году. Основна діяльність: випуск газет і журналів, дитячих видань, партворків, навчальних посібників з доповненою реальністю.
У 2005 році на базі дитячого журналу "Мама" була створена методика раннього розвитку дитини "МАМА". За нашими посібниками в сімейних клубах створювалися маленькі світи, в яких дитина вчилася граючись. Ми взяли найкраще від методик навчання Марії Монтессорі, Глена Домана, Вальдорфської школи, системи Нікітіних. Протягом 11 років розробляли, вдосконалювали й доповнювали власну методику.
З 2015 року на базі авторської методики "Сімейного клубу "МАМА" створюються книги з доповненою реальністю. Вони завоювали популярність завдяки тому, що методика створювалася на базі практичних занять у дитячих клубах та аналізувались результати провідними психологами і викладачами. Завдяки цьому дитина граючись легко засвоює матеріал, а елементи доповненої реальності підвищують ефективність навчання.
У 2017 році ми створили універсальні навчальні набори для розвитку дитини – ЖИВІ КАРТКИ. Кожен набір охоплює практично всі сфери навчання в запропонованій темі. Отримуючи знання з допомогою віртуального вчителя дитина легко засвоює запропонований матеріал і далі, граючи, закріплює отримані навички та знання. Завдяки системі навчання з доповненою реальністю дитина легко і з задоволенням навчається, займаючись самостійно.
Інтернет магазин: (097)0103555
(066)4613555
(063)0123555
Служба підтримки: [email protected], Skype: Danikkids, Viber: 0938078526

Уважно розглянемо Вашу пропозицію!
Made on
Tilda