ОЖИВАЮЧІ КАРТКИ
Піаніно
Планшет легко перетворюється на піаніно! Просто наведіть камеру!
Подивитися як це працює!
Набір для розвитку "Розвиваємо музичний слух"
Методики:
Заміна складних нот на цифри
Нотний зошит:
Улюблені дитячi пісеньки
Розвиток слуху:
Ігрові вправи
Доповнена реальність:
Віртуальний учитель
У подарунок
Нотний блокнот
Android та iOS
Програма "Віртуальний учитель" сумісна з App Store чи Google Play
Доповнена реальність для розвитку дитини
Методичні рекомендації батькам
щодо використання "ОЖИВАЮЧИХ КАРТОК"
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
Музика – це унікальний, особливий і незамінний шлях пізнання відтінків емоційно-чуттєвих станів людини, її переживань, настроїв. Вона є інструментом одночасно і осмислення, і освоєння прекрасного. Недарма ще зовсім маленькі дітки емоційно відгукуються на музику, відчуваючи її настрій, і відповідним чином реагуючи, наприклад, на ритмічну танцювальну мелодію або на мамину колискову. У віці 3–4 років Ваша дитина:

 • розрізняє контрастну за настроєм музику;

 • вчиться її розуміти;

 • може не відволікаючись слухати музичний твір від початку до кінця.
У цьому віці у дитини починає накопичуватися, хоча і невеликий, але музично-слухацький досвід, простежуються музичні уподобання, закладаються основи музичної культури. Розвивається диференційоване сприйняття: діти виділяють окремі виразні засоби (темп, динаміку, регістри), починають розрізняти найпростіші жанри (марш, танкову, колискову).
Фахівці стверджують, що розвивати музикальність у дітей потрібно якомога раніше. Та й наука говорить нам про те, що музика стимулює розвиток мозкової діяльності. Заняття музикою з раннього дошкільного віку сприяє стрибку в інтелектуальному розвитку дитини, і, звичайно, розвитку слуху, а також відчуття гармонії, яке згодом торкнеться всіх сфер її життя. Зрозуміло, насідати на малюка з нотами і музичними інструментами не має сенсу – так Ви тільки відіб'єте у нього інтерес і музичний смак, які тільки-но почали зароджуватися. Набагато простіше навчати малюка в процесі гри, а допоможе Вам в цьому наша розважально-навчальна література, а саме – спеціально розроблене видання з віртуальним учителем Даніком.

 • Скачайте на планшет програму для активації набору для розвитку з доповненою реальністю і віртуальним учителем Даніком.

 • Наведіть планшет на картку з будь-якою дитячою пісенькою – таким чином ви активуєте Вашого вірного помічника Даніка і віртуальне піаніно на планшеті.

 • Ноти замінені цифрами для зручного сприйняття. Поступово дитина навчиться награвати і співати улюблені мелодії, а згодом зможе опанувати і нотну грамоту.

 • Як відомо, в ранньому дитинстві малюки буквально все схоплюють на льоту. Саме тому в наборі представлені дитячі пісеньки на різних мовах світу. Уже в цьому віці Ваша дитина буде займатися іноземними мовами.
Набір для розвитку унікальний не тільки завдяки змісту – навчальним методикам, заснованим на технології доповненої реальності, але і можливістю займатися з дитиною у міру її дорослішання, поступово ускладнюючи завдання. І хто знає, можливо, саме Ваш малюк колись у майбутньому підкорить світовий музичний Олімп.
Якщо Вашій дитині 5 років
Музика відіграє важливу роль у житті дитини. Вона досить сильно впливає на почуття і думки, вносить свої корективи в емоційний стан, викликаючи різноманітну феєрію душевних порухів, спогадів, смутку, радості. Творчі музичні заняття дають можливість дитині відкрити свої таланти, здібності, розширити кругозір.

 • У 5-річному віці Ваша дитина вже вміє уважно слухати музику. Під час занять вона вчиться правильно слухати конкретні музичні твори, аналізувати їх, розуміти, які почуття вони в ній викликають (подобається – не подобається).

 • Заняття позитивно впливають на пам'ять, дикцію, ораторські здібності. Дитина вчиться співати, прослуховувати пісні, підспівувати.

 • У процесі навчання Ваш малюк дізнається цікаву інформацію про різновиди інструментів, їх відмінності, призначення. І, звичайно ж, пізнає секрети музичної майстерності гри на фортепіано.
Наведіть планшет на сторінку з улюбленими пісеньками – таким чином Ви активуєте віртуального вчителя. Набір цікавий тим, що основою авторської методики розкриття творчого потенціалу дитини є заміна нот на цифри (для дітей 5 років).

 • Використовуючи набір, малюк заспіває свої улюблені пісеньки не тільки рідною мовою, а й мовами народів світу.

 • За допомогою унікальної методики Ваша дитина познайомиться з нотами (а може, й освоїть їх) у ранньому віці. Це сприятиме різкому стрибку у розвитку дитячого інтелекту.

 • За допомогою вірного помічника Даніка Ваш малюк самостійно зіграє мелодії дитячих популярних пісень на віртуальному піаніно на планшеті.

 • Данік допоможе здійснити цікаву подорож до світу музики. Це сприятиме розвитку музичних здібностей Вашого малюка.
Якщо Вашій дитині 6 років
Музичний розвиток сприяє цілісному формуванню особистості дитини. Музика дуже позитивно впливає на центральну нервову систему, сприяючи розвитку художнього мислення і почуття прекрасного. У 6 років дитина здатна сприймати музичні заняття "по-дорослому". Вона вже вміє:

 • розпізнавати музичні інструменти;

 • розрізняти клавішні, струнні та духові інструменти;

 • співати пісеньки під музичний супровід і танцювати.
У цьому віці дитина знає назви багатьох музичних інструментів і має уявлення де і як на них грають. Творити і зчиняти галас – насущна потреба 6-річних дітей. Саме зараз необхідно спрямувати їхню енергію в правильне русло, розвиваючи естетичний смак за допомогою музики і музичних занять. З цим завданням допоможе впоратися незамінний помічник – віртуальний учитель Даник. Щоб активувати віртуального вчителя, достатньо навести планшет на улюблену пісню. Набір для розвитку цікавий тим, що основою авторської методики розкриття творчого потенціалу дитини є заміна важких нот на цифри (для дітей 6 років).

 • Використовуючи набір з живими картками, малюк заспіває свої улюблені пісеньки не тільки рідною мовою, а й мовами народів світу.

 • За допомогою сучасної методики Ваша дитина познайомиться з нотами, які позначені цифрами – це багато в чому полегшить навчання і запам'ятовування.

 • За допомогою вірного помічника Даніка Ваш малюк самостійно зіграє мелодії дитячих популярних пісень на віртуальному піаніно на планшеті.

 • Данік допоможе здійснити цікаву подорож до світу музики, що сприятиме розвитку музичних здібностей Вашого малюка.
Якщо Вашій дитині 7 років
Практично всі маленькі діти хочуть грати на музичному інструменті, але дуже скоро розуміють, що музика – це важка праця. Нерідко буває, що перші заняття дитини в музичній школі закінчуються сльозами (особливо якщо батьки поспішили і віддали чадо на заняття занадто рано), а покупка батьками інструменту – марна затія. 7-річна дитина вже не тільки розуміє, що хоче грати, але і прагне спробувати. За допомогою набору для розвитку "Піаніно", завдяки авторській методиці, – заміні нот на цифри – дитина зможе самостійно розібратися в нотах і почати освоювати сольфеджіо. А допоможе в цьому віртуальний учитель музики Данік.

 • Завдяки грі на віртуальному фортепіано з Даніком 7-річна дитина привчається до складних ритмів, до фіксування найменших відмінностей між звуками. Починає розрізняти не просто "голосно – тихо", а й помічати різницю в півтону. Це розвиває слух. Що дитина робить, коли грає на інструменті по нотах? Дивиться на різні знаки, визначаючи, який із них знаходиться нижче, а який – вище, і співвідносить ці знаки з клавішами. При цьому вона одночасно повинна дивитися на ноти, координувати свої руки, і до того ж чути те, що виходить.

 • Пересічна для будь-якого музиканта навичка – читання з нотного листа – привчає до багатоаспектної і складної діяльності. Завдяки авторській методиці Ваша дитина зможе поступово освоїти нотну грамоту. Уміння читати ноти з листа безпосередньо впливає на загальний розвиток дитини. Ці навички чудово допомагають під час освоєння усіх точних наук, де необхідно порівнювати і зіставляти, співвідносити знаки і фізичні явища та ін.

 • Необхідність якомога точніше здійснювати рухи руками поступово і неухильно покращує просторове мислення. Адже для того щоб зіграти потрібну мелодію, потрібно швидко знаходити єдине правильне місце для рук. Але і це ще не все. Навчаючись нотній грамоті, дитина постійно тримає в голові не окремий рядок, а нотний лист повністю, вчиться виокремлювати основне. Це один з найкращих способів навчитися швидко читати, засвоюючи найголовніше, і розвинути пам'ять.

 • Усім давно відомий факт: чим більше розвинений музикальний слух, тим краще людина впорається з вивченням іноземних мов. Фрази і речення, коми і крапки, питання і вигуки існують як в мові, так і в музиці. На кожній картці розміщені партитури відомих дитячих пісень на різних мовах. Данік допомагає не тільки прищепити любов до музики, а й вивчити відомі пісні мовою оригіналу. До того ж діти, які грають і співають, краще говорять і пишуть, легше запам'ятовують іноземні слова, швидше засвоюють граматику.
Після занять з Даніком не виключено, що Ваша дитина визначиться зі своїм хобі і захоче продовжувати заняття музикою. Підтримайте дитину та її вибір, і допоможіть розвинути талант!
Розвиваємо музичний слух
Оживаючі картки з віртуальним учителем
149 грн.
210 грн.
Набір є новим поколінням програм для розвитку музичного слуху у дітей – "Оживаючі картки з віртуальним учителем». Ви занурюєте дитину в захоплюючий світ музики. Якщо навести планшет на картку з нотами, то активується програма «Віртуальний учитель». На планшеті або телефоні запускається урок з клавішами фортепіано, а також з'являється віртуальний учитель – мультяшний персонаж Данік. Основою авторської методики є розкриття творчого потенціалу дитини, а також заміна складних нот на цифри (для дітей 3–7 років). Ця популярна та ефективна методика стала першим кроком до розвитку музичного слуху у мільйонів дітей в усьому світі.
У наборі: картки з нотами. Методика "Ноти цифрами", "Ноти буквами".
Повний переклад на: російську, українську, англійську, німецьку, іспанську, французьку, польську, турецьку.
Замовлення на прибдання
Набор для розвитку з віртуальним вчителем
comments powered by HyperComments
Made on
Tilda