Віртуальний учитель англійської мови для дітей
Нова авторська методика навчання з доповненою реальністю перенесе Вашу дитину у яскравий світ англійської мови
Завантажуйте безкоштовно
Завантажте безкоштовно додаток з віртуальним вчителем Даніком, придбайте книжку та пориньте у захопливий світ пригод та навчання

Мій Арсен ніяк не сприймав анг. мови. А вихователі порадили уже почати ознайомлювати його з англійською мовою. Завдяки Даніку мій Арсен знає уже 50 слів. Я ним дуже пишаюсь. Також гарно, що герой размовляе виключно українською мовою.
Микита, батько 3-річного Арсена
Моїй Олі вже 7 років. Я ніяк не могла змусити її вчити англійську, робити якісь вправи з англійської. Після того, як на планшеті моєї дитини з’явився Данік, моя Оля розвивається з кожним днем. Навіть виграла вже конкурс маленьких інтелектуалів.

Дмитро та Ірина, батьки 7-річної Олі
книга з доповненою реальністю
Віртуальний учитель
Англійський алфавіт для дітей 3–7 років
74 грн
124 грн
Книга являє собою нове покоління навчальних програм з англійської мови для дітей з серії «Віртуальний учитель». Роздрукувавши на принтері сторінки із завданнями, Ви занурите дитину в ігровий процес у реальному та віртуальному світах одночасно. У реальному світі малюк виконує логічні завдання, пише у прописах, розфарбовує олівцями картинки. При наведенні планшета на виконану вправу з'являється віртуальний учитель – мультяшний персонаж Данік. Він розмовляє рідною мовою, вчить дитину правильно вимовляти англійські букви та слова, співає пісеньки, жартує та, найголовніше, перевіряє правильність виконання завдань. Для закріплення пройденого матеріалу та посилення інтересу дитини до процесу навчання у програму включено гру «Поліцейський відділок». Дитина вибирає для себе машину та розфарбовує її у книзі, потім оживляє машину планшетом та переносить до ігрового світу, де стає шерифом. Там вона стежить за порядком у місті та збирає зірочки, в яких заховані картки з англійськими літерами та словами.
Дизнайтесь більше з відео
Книжка + Планшет = Віртуальний учитель Данік
У сучасному світі наші діти дуже швидко починають користуватися смартфонами чи планшетами. Віртуальний помічник Данік вирішив допомогти Вам упевнитися, що, даючи дитині планшет, Ви піклуєтеся про її розвиток та здоров'я. Адже усі вправи Даніка складені таким чином, щоб не перевтомлювати очі дітей. Данік у формі гри робить разом із дитиною вправи для відпочинку очей та всіляки розминки. Таким чином, із віртуальним учителем Даніком Ваша дитина буде розвиватись як розумово, так й фізично. Довірте дозвілля вашої дитини Даніку!
Данік – помічник
Цікавий помічник Данік, який зробить процес навчання та розвитку захоплюючим та яскравим.
Данік – друг
Данік стане справжнім другом Вашій дитині, саме тому вивчати англійську мову та розвиватись із ним – це просто цікава пригода.
Данік – тренер
Безліч цікавих вправ: від нових слів та уроків малювання до гімнастики для очей та корисної інформації.
Методичні вказівки для батьків по використанню книги
У 3 роки в дитини з'являється впевненість у своїх силах, вона здатна долати страх, проявляє кмітливість, наполегливість. Вона отримує й естетичне задоволення, викликане гарною річчю, картиною, квітами або музикою. Дитина вже може розрізняти 8 кольорів: білий, чорний, червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий. Багато дітей до цього віку розрізняють й відтінки – рожевий, блакитний, бузковий.


 • Почніть з простого, покажіть дитині олівці, запропонуйте розфарбувати на вибір машинки або автобус. Олівці повинні відрізнятися контрастними кольорами: червоним та зеленим, жовтим та синім. При розфарбовуванні робіть підказки та уточнюйте деталі (наприклад: колеса у машини чорні, а мигалка – синя та червона і т. д.).

 • Ожививши планшетом малюнок, не поспішайте відразу переходити до гри – дайте дитині розглянути, що в неї вийшло (обертайте планшет, використовуючи різні ракурси).

 • Після переходу до гри спочатку дитині буде важко керувати машинками, але вона із задоволенням подивиться мультфільм, в якому її машинки рухаються по місту.

 • Данік стає для дитини справжнім другом, тому що пояснює їй, що потрібно зробити на тій чи іншій сторінці книги.


Якщо Вашій дитині 3–4 роки
 • У 5 років остаточно формуються основні риси характеру. Саме зараз дитина відкрита новим знанням та вмінням. Їй однаково легко даються фізичні та розумові навички.

 • Дитина з легкістю справляється з найпростішими логічними задачами. Такі завдання представлені у книзі на стор. 5 та 7, крім того, тут міститься захоплююча гра, сенс якої – у з'єднанні по точках букв англійського алфавіту.

 • Спочатку дитина запам'ятає, що таке стрілочки та цифри, закріпить ці знання за допомогою планшета, з'єднуючи цифри по стрілочках та отримуючи літери. Запам'ятовування черговості руху та написання букв готує дитину до розвитку навичок письма.

 • Дитина самостійно розфарбовує машинки та переміщує їх до міста, їздить на них та збирає зірки шерифа, освоюючи при цьому вимову й запам'ятовуючи нові слова.

Данік вчить грамотній мові, він правильно ставить наголоси у словах, розбірливо оперуючи короткими реченнями. Кожна сторінка книги залучає дитину до дивовижного та розвиваючого світу гри. Удосконалюючи самостійні навички, вона сама «читає» книжку та одночасно грає на планшеті. Дитина усвідомлює, що планшет та книга – рівнозначні предмети.


Якщо Вашій дитині 5 років
6 років – це межа між безтурботним життям дошкільника та шкільним життям, в якому вже потрібна деяка організованість та відповідальність. Саме у цей час відбувається стрибок у розвитку дитини: вона набуває тієї психологічної основи, яка й дозволяє їй перейти на новий етап у житті – від мимовільної поведінки до довільної.

 • Книга дозволяє дитині чітко визначити та зрозуміти залежність: хочеш пограти – розфарбуй машинку, на якій ти будеш їздити як поліцейський.

 • Залучення до гри відбувається зі стор. 3, де Данік дає завдання та пояснює загальні правила гри.

 • Саме у цьому віці дитина напише свої перші літери англійського алфавіту у прописах (стор. 9–21), попередньо потренувавшись з віртуальним учителем на планшеті.
  Дитина вивчить 79 базових слів англійської мови та навчиться вимові – аудіофайли у грі розвивають формування правильного мовлення.

Якщо Вашій дитині 6 років
У 7 років, за рідкісним винятком, діти дорослішають настільки, що готові почати нове життя – шкільне. Проте школа – це, в будь-якому випадку, стрес. Все, чому дитина навчилася за сім років життя, тепер їй стане у нагоді. Добре, якщо те, що вона вчить у школі, дитина уже пройшла раніше. Це не лякає її, покращує сприйняття та сприяє навчанню. Особливо важко спочатку даються дітям іноземні мови.

Граючи та керуючись книгою, дитина завдяки музичному оформленню вивчить:

 • послідовність літер англійського алфавіту;

 • англійські звуки та букви;

 • базові англійські слова.

Також вона підготує руку до письма у прописах, потренувавшись з віртуальним учителем, оживить розфарбованих героїв, перенесе їх до віртуального світу. У грі дитина закріпить свої знання.

Якщо Вашій дитині 7 років

Вересневі знижки – 20%

Встигніть скористатись АКЦІЙНОЮ пропозицією та подаруйте своїй дитині справжнього віртуального учителя та друга

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Залиште свій номер телефону – наш менеджер проконсультує та допоможе зробити замовлення.
Перші 20 учасників Акції безкоштовно отримають електронну книгу: «Як виховати генія?»
К-сть електронних книг обмежена!!!
Made on
Tilda