Дитячі книги стали іншими, а ви помітили?

Сучасна книга у поєднанні з планшетом перетворюється на віртуального вчителя! У грі дитина чує правильне мовлення, виконує логічні завдання. З придбанням електронної версії книги Ви не переплачуєте за її виготовлення
та доставку. Активувавши книгу з облікового запису, Ви легко зможете роздрукувати її на принтері
стільки разів, скільки Вам потрібно.
Книга з доповненою реальністю – кращий подарунок для Вашої дитини!
Зараз на нашому сайті діє знижка 40% на покупку будь-якої книги з віртуальним учителем.
Навіщо платити більше?
Час дії пропозиції обмежений!
До кінця акції залишилося
Дней
Часов
Минут
Секунд
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
Методичні рекомендації батькам
щодо використання книги
Якщо Вашій дитині 3–4 роки
У 3 роки в дитини з'являється впевненість у своїх силах, вона здатна долати страх, проявляє кмітливість, наполегливість. Вона отримує й естетичне задоволення, викликане гарною річчю, картиною, квітами або музикою. Дитина вже може розрізняти 8 кольорів: білий, чорний, червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий. Багато дітей у цьому віці розрізняють і відтінки – рожевий, блакитний, бузковий.

 • Почніть з простого, покажіть дитині олівці, запропонуйте розфарбувати на вибір машинки або автобус. Олівці повинні бути контрастними: червоним та зеленим, жовтим та синім. А під час розфарбовування робіть підказки та уточнюйте деталі (наприклад: колеса у машини чорні,
  а мигалка – синя та червона і т. д.).

 • Ожививши планшетом малюнок, не поспішайте одразу переходити до гри – дайте дитині роздивитися, що в неї вийшло (обертайте планшет, використовуючи різні ракурси).

 • Перейшовши до гри, спочатку дитині буде важко керувати машинками, але вона із задоволенням подивиться мультфільм, в якому її машинки рухаються по місту.
Данік стає для дитини справжнім другом, тому що пояснює їй, що потрібно зробити на тій чи іншій сторінці книги.
Якщо Вашій дитині 5 років
 • У 5 років остаточно формуються основні риси характеру. Саме зараз дитина відкрита до нових знань та вмінь. Їй однаково легко даються фізичні та розумові навички.

 • Дитина з легкістю справляється з найпростішими логічними задачами. Такі завдання представлені у книзі на стор. 5 та 7, крім того, тут міститься захоплююча гра, сенс якої – з'єднати точки, біля яких розташовано букви англійського алфавіту.
 • Спочатку дитина запам'ятає, що таке стрілочки та цифри, закріпить ці знання за допомогою планшета, з'єднуючи цифри по стрілочках та отримуючи літери. Запам'ятовуючи послідовність руху та написання букв, дитина навчається писати.

 • Дитина самостійно розфарбовує машинки та переміщує їх до міста, їздить на них та збирає зірки шерифа, освоюючи при цьому вимову й запам'ятовуючи нові слова.
Данік вчить грамотній мові, він правильно ставить наголоси у словах, чітко промовляє короткі речення. Кожна сторінка книги залучає дитину до дивовижного та розвиваючого світу гри. Удосконалюючи самостійні навички, вона сама «читає» книжку та одночасно грає на планшеті. Дитина усвідомлює, що планшет та книга – рівнозначні предмети.
Якщо Вашій дитині 6 років
6 років – це межа між безтурботним життям дошкільника та шкільним життям, в якому вже потрібна деяка організованість та відповідальність. Саме у цей час відбувається стрибок у розвитку дитини: вона набуває тієї психологічної основи, яка і дозволяє їй перейти на новий етап у житті – від мимовільної поведінки до довільної.

 • Книга дозволяє дитині чітко визначити та зрозуміти залежність: хочеш пограти – розфарбуй машинку, на якій ти будеш їздити як поліцейський.

 • Залучення до гри відбувається зі стор. 3, де Данік дає завдання та пояснює загальні правила гри.

 • Саме у цьому віці дитина напише свої перші літери англійського алфавіту у прописах (стор. 9–21), попередньо потренувавшись з віртуальним учителем на планшеті.
Дитина вивчить 79 базових слів англійської мови та навчиться вимові – аудіофайли у грі розвивають формування правильного мовлення.
Якщо Вашій дитині 7 років
У 7 років, за рідкісним винятком, діти дорослішають настільки, що готові почати нове життя – шкільне. Проте школа – це, в будь-якому випадку, стрес. Все, чому дитина навчилася за сім років життя, тепер їй стане у нагоді. Добре, якщо те, що дитина вчить у школі, вона вже засвоїла раніше.
Це не лякає її, покращує сприйняття та сприяє навчанню. Особливо важко спочатку даються дітям іноземні мови.

Граючи та керуючись книгою, дитина, завдяки музичному оформленню, вивчить:

 • послідовність літер англійського алфавіту;

 • англійські звуки та букви;

 • базові англійські слова.
Також вона підготує руку до письма у прописах, потренувавшись з віртуальним учителем, оживить розфарбованих героїв, перенесе їх до віртуального світу. У грі дитина закріпить свої знання.
Книга з доповненою реальністю «Англійський алфавіт для дітей 3–7 років»
Завантажте на планшет зараз
програму безкоштовно з App Store та Google Play
comments powered by HyperComments
Made on
Tilda