Служба підтримки
Працює з 10.00 до 17.00 за київським часом
у будні дні.
Підтримка забезпечується
Ми надаємо підтримку тільки покупцям книг
із серії "Віртуальний учитель Даник", наборів для творчості "Живі картки" з віртуальним учителем, а також нашим партнерам, які розміщують Даніка в своїх виданнях.
Підтримка не здійснюється
Згідно з умовами надання сервісу,
перед тим як оформити замовлення на книгу або купівлю набору для творчості, Ви повинні переконатися в працездатності програми
на пристрої, на якому вона буде активована. Просто скачайте додаток і перевірте – активується (чи з'являється Данік) у тестовому маркері (зазвичай стор. 3 в електронних книгах). Програми працюють на всіх сучасних мобільних пристроях, але бувають настільки слабкі параметри пристрою, що це призводить до збоїв. Гроші після скасування коду активації повертаються у строки, заявлені в App Store і Google Play Market. Якщо ви придбали набір для творчості у роздрібній мережі й у вас програма не запрацювала – зверніться в службу підтримки, якщо ваш пристрій не підтримує працездатність – ми повернемо вам гроші.
Режим сканування:
плавно наведіть камеру на об'єкт, розташувавши планшет паралельно маркеру таким чином, щоб камера охопила весь об'єкт. Не гарантується правильна робота програми при слабкому освітленні та при різких пересуваннях планшета.
Існує 2 типи маркерів – це символічні QR-коди та маркери перенесення кольору.

Символічні QR-коди активують різні дії, викликають появу 3D-зображення. Вони зазвичай розміщені у правому або лівому нижньому кутку, біля номера сторінки. Якщо камера втрачає вигляд символічного QR-коду, то зображення переходить до 2D-формату. При цьому аудіо не переривається, а кнопки дій залишаються активними.

Маркери перенесення кольору – це великі зображення, які дитині потрібно розфарбувати кольоровими олівцями. Не рекомендується використовувати для цього маркери та фломастери. Після наведення пристрою на розфарбований маркер на екрані з'являється 3D-зображення, яке передає колір сторінки, зазвичай з аудіосупроводом.
Прочитайте перед тим, як звертатися до Служби підтримки
Відповіді на найбільш поширені питання:
Питання:
Чи можна використовувати програму через час для навчання молодшої дитини, коли вона підросте, роздрукувавши заново сторінки книги на принтері? Якщо живі картки загубляться?
Відповідь:
Так. Активувавши один раз додаток на пристрої, Ви можете нескінченну кількість разів друкувати книги на принтері
і використовувати їх для навчання своїх дітей. На більшості сторінок книг розміщені такі ж маркери активації, що і на картках.
Питання:
Ми купили інший планшет. Хочемо, щоб програма працювала
на новому пристрої. Старий код не підходить?
Відповідь:
Якщо ви придбали книгу через сайт, зверніться до Служби підтримки, вказавши e-mail, з якого було здійснено покупку.
Ми надішлемо на нього новий код, а старий деактивуємо.

Якщо ви придбали книгу або журнал у роздрібній мережі,
то сфотографуйтеся з виданням, надішліть фото з проханням активувати додаток на новому пристрої до Служби підтримки та вкажіть код активації. Ми деактивуємо старий код та надішлемо новий.

Якщо Ви придбали код активації безпосередньо у магазині додатків
App Store або Google Play Market, прив'язаному до Вашого облікового запису, то натисніть кнопку «Restore Purchases» і програма активується автоматично.
Питання:
У мене пише: «Невірний код».
Відповідь:
Це може бути викликано наступними причинами:
1. Закінчився ліміт активації коду на інших пристроях.
2. Код втратив термін дії.
3. Ви вводили цей код, коли з'єднання з Інтернетом було відсутнє.
Навіть після підключення Інтернету все одно неможливо активувати код.
У першому та другому випадках зверніться до Служби підтримки, підтвердивши факт покупки книги. Ми надішлемо вам новий код.
У третьому випадку перезавантажте додаток повністю, попередньо ввімкнувши Wi-Fi або мобільний Інтернет.
Питання:
На якій версії Android буде працювати віртуальний учитель?
Відповідь:
Працездатність програми залежить від декількох показників: характеристик процесора і контролера сполучення камери, обсягу оперативної пам'яті не менше 1 Гб, кількості вільної пам'яті – 700 Мб. Зараз можна повноцінно працювати з додатком практично на кожному сучасному планшеті або телефоні. Якщо у Вас встановлена версія Android вище, ніж 5.1 (Lollipop), то проблем з працездатністю виникати не повинно. Але ми рекомендуємо перед покупкою додатка
все ж скачати його демоверсію, щоб перевірити на ній працездатність контенту.
Питання:
Чорний екран у режимі сканування, що робити?
Відповідь:
Чорний екран з'являється, якщо плагін Vuforia працює неправильно. Основні причини – це перегрів процесора (якщо пристрій у захисному чохлі), а також позаштатні режими роботи програмно-апаратних засобів. До нештатних режимів роботи відноситься перемикання доступу з камери
у режимі сканування при зверненні до модуля прийняття дзвінків
та ін. Якщо програма до цього працювала правильно, то проблема появи чорного екрану усувається у 99% шляхом виходу з програми та повторного її завантаження. Якщо це не допомогло, потрібно перевстановити програму на пристрої. При цьому ключ активації не потрібен.
Made on
Tilda